162. trening: Nastavak Mosorskih avantura..
Opet "ludujemo" po Mosoru, ovog puta do Vickovog stupa i Velikog Kabla..
Opet "ludujemo" po Mosoru, ovog puta do Vickovog stupa i Velikog Kabla..
Vikend turu odradili smo u kanjonu Cetine i grebenom Omiške dinare u velikom broju..
Jedan dan nosili vreće, drugi dan trenirali po Mosoru..
Rođendanski trening predsjedniku Društva odradili smo u Donjem Muću..
Naša nova članica Dijana Čular nastupila je na 5km utrci po mostu..