Po prvi puta smo odradili 2 treninga u jednom tjednu 😊 Pošto smo bili na Kijevskom Kozjaku u ponedjeljak, da nam ne bude prevelika “rupa” do sljedećeg treninga, odlučili smo u četvrtak odradit turu po Marjanu, a startali smo sa “Prve vode” di smo se na kraju i s guštom okupali.. 😊












