Po prvi put ikad odradili smo tjedni trening u ponedjeljak 😊 Odlučili smo iskoristiti današnji praznik pa smo trening od sutra prebacili za danas, a odlučili smo po prvi put i na – Kozjak! Ali ne ovaj naš na kojem smo odradili tisuće kilometara, nego onaj malo veći poviše Kijeva! 😊😊 Nakon odrađene kružne ture sve do najvišeg vrha (Bat 1206 mnv) i nazad, veći “brat” našeg Kozjaka nas je baš lipo oduševija..

























